Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_theme_json_webfonts_handler' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_schedule_https_detection' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_cron_conditionally_prevent_sslverify' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 326
5 تا از بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در تهرانپارس: معرفی+ آدرس - استاد آموز - بانک آموزشگاه های سراسر ایران
استاد آموز | بانک اطلاعات آموزشگاه ها
استاد آموز | بانک اطلاعات آموزشگاه ها

5 تا از بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در تهرانپارس: معرفی+ آدرس


 

چنانچه شما فرانسه را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید باید از نظر فرانسوی‌ها یک ” Bonjour ”  باشید و خودتان را برای یک سفر خارق العاده آماده کرده باشید. فرانسه، دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا است و پایتخت این کشور، شهر پاریس می‌باشد. زندگی در این کشور هم مانند سایر نقاط دنیا نیازمند تسلط بر زبان محلی فرانسه است. در ادامه به بررسی به بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در منطثه تهرانپارس پرداخته‌ایم.معیار انتخاب آموزشگاه‌های برتر

میزان رضایت زبان آموزان از دوره‌های آموزشی و اعطای یک مدرک معتبر به زبان آموز به اعتبار سنجی یک آموزشگاه کمک می‌کند. در جدول زیر مشخصات برترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه با ذکر مشخصات آورده شده است.

شماره ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تلفن
1 آموزشگاه زبان سفیران تهرانپارس خيابان فرجام بين باغدارنيا و گلشني پلاك١٤٠

 

021-77865054
2 آموزشگاه زبان سیتیزن میدان نوبت (میدان هفت حوض)، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 37

 

02177911735
3 آموزشگاه‌های زبان‌های خارجی کارینو  فلکه ی اول تهرانپارس، انتهای ۱۴۸ شرقی، نرسیده به ۱۲۱، پلاک 4 

 

۷۷۷۳۷۴۲۱ – ۷۷۷۳۷۴۲۸ – ۷۷۷۴۵۲۲۸
4 موسسه زبان ملل دفتر مرکزی، خیابان نبرد جنوبی،خیابان ده حقی ، پلاک 53

 

02133201700-02133201710

 

5 موسسه زبان‌های خارجی نیک سگال محدوده جنت آباد، بزرگراه ستاری شمالی بالاتر از اتوبان همت، خ مخبری، پلاک 252

 

02146134031

 

بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در تهرانپارس

از بهترین موسسات زبان‌های خارجی در تهران می‌توان به موسسه زبان گاما با بیش از یک دهه سابقه تدریس و آموزش اشاره کرد. از برترین‌ها در زمینه آموزش زبان فرانسه می‌توان به موسسه گاما در غرب تهران اشاره کرد. مشخصات برترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در زیر آورده شده است.

  • آموزشگاه زبان سفیران

با سابقه تدریس طولانی مدت در منطقه تهرانپارس، انواع دوره‌های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین در این موسسه برگزار می‌گردد. انواع دوره‌های آموزشی برای زبان‌های مختلف از جمله فرانسه در این مجموعه ارائه می‌گردد.

آدرس: تهرانپارس خيابان فرجام بين باغدارنيا و گلشني پلاك١٤٠

تلفن: 021-77865054

سایت: https://safiranonline.com/

  • آموزشگاه زبان سیتیزن

برگزار کننده دوره‌های مختلف برای تمام گروه سنی است. علاوه بر آموزش حضوری، دوره‌ها به صورت آنلاین نیز برگزار می‌گردد. از جمله زبان‌های تدریس شده در این آموزشگاه زبان فرانسوی است.

آدرس: میدان نوبت (میدان هفت حوض)، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 37

تلفن: 02177911735

سایت: http://citizencollege.ir/

  • آموزشگاه زبان‌های خارجی کارینو

با سابقه‌ی فعالیتی بیش از ۱۲ سال مشغول به آموزش دوره‎های مختلف زبان در این موسسه می‌باشند. موسسه کارینو دارای ۱۵ دپارتمان تخصصی برای بزرگسالان و ۱۰ دپارتمان برای کودکان است. آموزش تخصصی زبان فرانسه نیز در این آموزشگاه انجام می‌گیرد.

آدرس: فلکه ی اول تهرانپارس، انتهای ۱۴۸ شرقی، نرسیده به ۱۲۱، پلاک 4

تلفن: ۷۷۷۳۷۴۲۱ – ۷۷۷۳۷۴۲۸ – ۷۷۷۴۵۲۲۸

سایت: https://iranamozeshgah.com

  • موسسه زبان ملل

دپارتمان آموزش آنلاین زبان ملل، برگزار کننده دوره‌های آموزشی فرانسه و سایر زبان‌ها می‌باشد. این مجموعه در ابتدا با همکاری جمعی از اساتید برجسته و با سابقه  به صورت یک موسسه زبان آغاز به فعالیت کرد. موسسه ملل هم اکنون یک هسته مرکزی با شعب‌های مختلف می‌باشد.

آدرس: دفتر مرکزی، خیابان نبرد جنوبی،خیابان ده حقی ، پلاک 53

تلفن: 02133201700-02133201710

سایت: https://melalinstitute.com/

  • موسسه زبان‌های خارجی نیک سگال

درنیک سگال علاوه بر زبان انگلیسی، با آموزش زبان‌های فرانسه، چینی، روسی و نیز برگزاری دوره‌های تخصصیIELTS, BUSINESS, FCE, CAE, PTE, از مطرح ترین آموزشگاه‌های زبان در شرق تهران محسوب می‌گردد.

آدرس: تهرانپارس، محدوده جنت آباد، بزرگراه ستاری شمالی بالاتر از اتوبان همت، خ مخبری، پلاک 252

تلفن:   02146134031

سایت: https://neeksegal.ir/

شرایط تحصیل زبان فرانسه

تسلط به زبان فرانسه : اگر برای مقاطع تحصیلی زبان فرانسه درخواست می دهید بایستی در آزمون های پذیرفته شده عبارتند از, DELF / DALF TCF شرکت کنید.

این آزمون را می توان به 4 دسته تقسیم بندی کرد :
آزمون TCF : برای ارزیابی مهارت زبان فرانسه به منظور استفاده محاوره‌ای و شخصی، و در محیط تحصیلی و کار است.
آزمون TCF DAP : برای دانش آموزانی است که می‌خواهند برای سال اول کارشناسی برای پذیرش دانشگاه فرانسوی یا مدارس معماری فرانسوی اقدام کنند.
آزمون TCF برای (citizenship) : اگر قصد اقدام برای شهروند شدن کشور فرانسوی زبان را داشته باشید، نیاز است که در این آزمون شرکت کنید و نشان دهید که مهارت زبان شما تا چه حد است.
آزمون TCF برای کبک : اگر قصد مهاجرت به کبک را داشته باشید، نیاز است که مهارت زبان فرانسوی شما مورد ارزیابی قرار گیرد تا بتوانید به عنوان بخشی از درخواست خود برای مهاجرت ارسال کنید.

انواع مدرک زبان فرانسه

انواع مدارک این آزمون به شرح زیر است :

1. DELF prim : این نوع مدرک برای کودکان با رنج سنی 7 تا 12 سال مناسب است و شامل سطح زبانی A1.1  ، A1  A2 می باشد .
2. DELF junior : این نوع مدرک برای نوجوانان با رنج سنی 12 تا 17 سال مناسب است و شامل سطح زبانی B2  A1 , A2 ,B1  می باشد .
3. DELF scolaire : این نوع مدرک نیز برای نوجوانان با رنج سنی 12 تا 17 سال مناسب است و شامل سطح زبانی B2  A1 , A2 ,B1  می باشد.
4. DELF  pro : این نوع مدرک برای کارمندان و تاجران برای کارهای مورد نیازشان است و شامل سطح زبانی B2  A1 , A2 ,B1 ,  می باشد .
5. DELF tout public : این نوع مدرک مخصوص بزرگسالان می باشد و برای تحصیل قابل قبول است و شامل سطح زبانی B2  A1 , A2 ,B می باشد .
6. DALF : این نوع مدرک بالاترین سطح دیپلم است و فقط برای سطوح پیشرفته زبان فرانسوی است و در سطوح C1 و C2 ارائه می شود .

لطفا امتیاز بدیدمنبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *