Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_theme_json_webfonts_handler' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_schedule_https_detection' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_cron_conditionally_prevent_sslverify' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 326
آموزشگاه موسیقی اصفهان - استادآموز| تبلیغ رایگان آموزش
استاد آموز | بانک اطلاعات آموزشگاه ها

آموزشگاه موسیقی اصفهان - استادآموز| تبلیغ رایگان آموزش

 • افزودن به علاقه‌مندی
 • آموزشگاه موسیقی اصفهان

  آموزشگاه موسیقی اصفهان

  در میان آموزشگاه موسیقی کشور یکی از پر طفدار ترین مراکز و موسسه های آموزشی در بین جوانان و هنرجویان و اساتید پر تجربه آموزشگاه موسیقی اصفهان میباشد. هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان کودک و جوان برای یادگیری و آموزش موسیقی ساز به کلاس های موسیقی اصفهان مراجعه می کنند. شهر اصفهان از زمان های قدیم نیز پایتخت موسقی در کشور بوده و اماکن قدیمی بسیاری که مربوط به نواختن موسیقی بوده ، داشته استه است و این دوره نیز آمورشگاههای معروفی نیز در خود دارد ومتقاضیان بسیاری دارد که برای یادگیری دوره های آموزشی انواع ساز ، تنطیم و ساخت موسیقی و دیگر رشته ها به آنجا مراجعه می کنند.

  مراکز آموزش موسیقی اصفهان چه چیزی آموزش میدهند؟

  آموزش سازهایی چون:
  • آموزش موسقی های کلاسیک : پیانو، آموزش ویولا، آموزش گیتار
  • آموزش موسقی های مدرن: هنگ درام، آموزش درام، آموزش درازم آموزش گیتار الکتریک
  • آموزش های سنتی و صدا: آموزش آواز پاپ و سنتی، آموزش تنبور، آموزش ساز دهنی، آموزش تنبک و سازهای کوبه ای و … است.
  حال که با خدمات کلاس های موسیقی آشنا شدید به معرفی چند تا از بهترین آموزشگاه موسیقی اصفهان میپردازیم.

  1-آموزشگاه موسیقی سروا

  یکی از شناخته ترین آموزشگاه موسیقی مشهد آموزشگاه موسیقی سروا با مدیریت فاطمه فریدی زاده ، کارشناس ارشد موسیقی با سابقه چندین سال تجربه ی زیاد در تدریس در دانشگاه هنر تهران ، دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان و هنرستان هنرهای زیبا، در سال ۱۳۹۴در استان اصفهان تاسیس گردید. این موسسه به منظور بالا بردن سطح آموزش موسیقی ، کوشش بسیاری انجام شده است که توسط اساتید برجسته و مجرب ، فارغ التحصیلان رشته موسیقی ، مدرسین دانشگاه ، هنرستان و مراکز عالی آموزش موسیقی دعوت به همکاری نماید و همچنین با دادن جدید ترین آموزش های خود هنرجویان خود را از نظر یادگیری بروز نگه داشته است.
  • آدرس آموزشگاه :
  اصفهان- مشتاق دوم-ابتدای خ بازارچه- مجتمع آسمان- طبقه اول آدرس
  • تلفن تماس:
  ۰۹۱۰۵۸۷۴۰۲۸ ۰۳۱۳۲۶۱۴۰۲۰ – ۰۳۱۳۲۶۱۸۳۲۰

  2-آموزشگاه موسیقی سروش

  آموزشگاه موسیقی سروش اصفهان دارای درجه یک هنری می باشد وشناخته ترین آموزشگاه موسیقی اصفهان می باشد. از جمله خدمات این آموزشگاه :
  • آموزش تخصصی موسیقی کلاسیک مانند چیانو و ویالون
  • موسقی های پاپ گیتار های برقی
  • موسقی های سنتی مانند آواز سنتی تنبک و ...
  • آموزش موسیقی کودکانه
  این آموزشگاه زبان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
  • آدرس آموزشگاه :
  اصفهان - میدان آزادی(دوازشیراز) - ابتدای چهارباغ بالا - بن بست هاله (جنب بانک دی ) - پلاک ۵۵۶ - طبقه سوم آدرس
  • تلفن تماس:
  ۰۹۱۳۲۸۶۵۲۹۴ ۰۳۱۳۶۶۳۱۰۴۴

  3-آموزشگاه موسیقی پایور

  آموزشگاه موسیقی پایور با سابقه ای طولانی و درخشان آموزش موسیقی ، آواز و انواع سازهای ایرانی سنتی (تنبک سه تار ...)و جهانی و محلی در شهر اصفهان، یکی از بهترین آموزشگاه موسیقی اصفهان می باشد که با داشتن بهترین اساتید توانسته موسیقی و آواز را در این آموزشگاه تدریس می کنند و برای موسیقی دانان خود فضای آرام و منحصر به فرد فراهم کرده تا انها بهتر و سریع تر نتیجه بگیرند.
  •  آدرس آموزشگاه :
  اصفهان ،شیخ مفید، جنب ساج کابین آدرس
  • تلفن تماس:
  ۰۹۱۳۲۲۹۴۳۳۲ ۰۳۱۳۲۲۰۱۸۴۷

  4-آموزشگاه موسیقی پارت

  آموزشگاه موسیقی پارت یکی از مراکز تخصصی آموزش آواز و انواع سازهای ایرانی و کلاسیک توسط اساتید برجسته موسیقی اصفهان، با رعایت استانداردها می باشد. این آموزشگاه دارای اساتید پرتجربه و کارکنان مجرب و فضایی زیبا برای هنرجویان خود شرایط پیشرفت و زودتر به هدف رسیدن فراهم کرده است.
  • آدرس آموزشگاه :
  اصفهان , میدان فیض ، ابتدای خیابان میر
  • تلفن تماس:
  ۰۹۳۳۰۶۳۱۱۵۵ ۰۳۱٣٦٦٢١٤٢۰

  5-آموزشگاه موسیقی مهرآوا

  آموزشگاه موسیقی مهرآوا ابتدا در سال ۱۳۸۱ و با هدف تاسیس هنرستان وسیقی غیر انتفایی و آموزش حرفه ایی موسیقی آکادمیک توسطاستاد "محسن قاسمی سنجری" در استان اصفهان ایجاد شد ، اما بعد از مدتی با توجه به سیاست وزارت ارشاد مبنی برعدم صدور مجوز هنرستان موسیقی تحت نظارت بخش خصوصی این آموزشگاه تحت همکاری با سایر موسسات فرهنگی از جمله موسسه فرهنگی سپاهان سینا به حیات خود ادامه داد و همچنان این رابطه پابرجاست. (حاصل یک دهه فعالیت این آموزشگاه نام های شناخته شده ایی از نوازندگان و موسیقیدانانی است که افتخار فردای موسیقی این مرزو بوم خواهد بود و ما همچنان چشم به آینده داریم) لذا در سال ۱۳۹۱ تصمیم مدیریت آموزشگاه بر آن قرار گرفت که به شکل مستقل و جدا به ادامه فعالیت خود بپردازد. بنابراین پس از گذشت حدود یک سال تلاش توانست خود را در لیست معتبر آموزشگاه موسیقی اصفان قرار دهد. این آموزشگاه از اعلام درخواست با استقلال این مرکز تحت عنوان "آموزشگاه آزاد موسیقی مهرآوا" توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان موافقت گردید و فعالیت رسمی خود را از یکم تیرماه ۱۳۹۲ آغاز نمود. مدیریت، پرسنل و هنرآموزان و اساتید مجرب و تحصیل کرده آموزشگاه موسیقی مهرآوا باعث شده متقاضیان بیشتری داشته باشد.
  • تلفن تماس:
  ۰۹۱۳۱۲۶۸۰۰۵ ۰۳۱۳۷۷۵۹۰۸۰
  • آدرس آموزشگاه:
  اصفهان،سه راه سیمین،ابتدای بلوار کشاورز، نبش کوچه گلبرگ (۱۰۷)،شماره ۴ آدرس در این مقاله از اصفهان مگ شما را با ۵ تا از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌ موسیقی شهر مشهد آشنا کردیم. هر یک از این آموزشگاه‌ها در زمینه فعالیت خود بهترین هستند. با توجه به نظر و مسیر دسترسی‌تان می‌توانید آموزشگاه موردنظر خود و بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر به دنبال آدرس آموزشگاهی معتبر و شناخته شده ایی در استان های دیگر مانند تهران و مشهد می گردید در استادآموز می توانید لیست مفید و مشهوری از این آموزشگاه ها پیدا و بهترین انتخواب را داشته باشید.