Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_theme_json_webfonts_handler' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_schedule_https_detection' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_cron_conditionally_prevent_sslverify' not found or invalid function name in /home3/ostadamu/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 326
آموزشگاه تافل اصفهان - استادآموز| تبلیغ رایگان آموزش
استاد آموز | بانک اطلاعات آموزشگاه ها

آموزشگاه تافل اصفهان - استادآموز| تبلیغ رایگان آموزش

آموزشگاه تافل اصفهان

آموزشگاه تافل اصفهان

یکی از نکات مهمی که برای تهیه و گرفتن مدرک تافل و آیلتس باید به آن توجه شود ، نحوه درست آموزش دیدن و مطالعه صحیح است و برای سریع تر به هدف رسیدن باید شما بیشتر تلاش و کوشش کنید و در انتخاب هایتان دقت کنید.اگر در استان اصفهان به دنبال یک آموزشگاه خوب و مفید می گردید ، استادآموز در این بخش نمونه های برتر آموزشگاه تافل اصفهان را به شما معرفی و شما را در انتخاب درست یاری می کند.

معیار های یک آموزشگاه معتبر در اصفهان

اگر در استان اصفهان زندگی می کنید و به دنبال یک موسسه و آموزشگاه تافل اصفهان می گردید می بایست دقتتان را بالا ببرید و به معیار هایی که برای شما مهیا شده توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید:

1_مشتری مداری:

برخورد اول افراد در بدو ورود به یک موسسه یا مرکز آموزش تافل در اصفهان نشق بسزا و موثر در انتخاب افراد خواهد داشت. یک آموزشگاه خوب در وهله ی اول باید یک کادر مجرب و کارآزموده ایی برخوردار باشد تا افراد را بای ثبت نام در آن سازمان جذب کند وبا حوصله و شکیبایی خوایته و نیاز آنها را براورده کند. به عبارتی دیگر پرسنل آموزشگاه ارائه دهنده خدمات تافل در اصفهان باید در برابر دانشجویان دلسوز و مهربان باشند.

2_فضای آموزشی متناسب:

در یک آموزشگاه خوب و معتبر تافل باید امکانات آموزش لازم برای تدریس حرفه ایی مهیا و برخوردار باشد. این امکانات باید به گونه ایی باشد که افراد بتوانند دوره شرده آموزشی در آن آموزشگاه به راحتی و در ضایی کاملا حرفه ایی بگذرانند.امکاناتی که باید هر آموزشگاه تافل دارا باشد شامل ویدیو پروژکتور ها، رایانه ، کتب درسی آموزشی وکلاس های مجهز با امکانات بروز در فضایی آرام و دلپذیر مهیا باشد تا افراد و زبان آموزان در نهایت آرامش از کلاس بهره شوند. 3_به کار گیری استادان حرفه‌ای: بخش مهم یک آموزشگاه را استادانی تشکیل می‌دهند که قرار است به مراجعه کنندگان و زبان آموزان آموزش تافل بدهند. اساتید خبره معمولاً از کتاب های معتبر و مفیدی استفاده می‌کنند که مورد استفاده ی تمامیه مراکز آموزشی زبان در سطح جهانی است.یک استاد زبان انگلیسی باید دارای مدرک معتبر تحصیلی باشد و همچنین تجربه کاری مناسبی هم دارا باشد تا بتواند از علم خود به زبان آموزان خود بیاموزد و به افراد در سطح حرفه ایی آموزش لازم دهد.یک استاد با تجربه نیز میداند نحوه برخورد با شاگردانش نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

4_سیستم ارزشیابی معتبر:

معمولا آموزشگاه های تافل و زبان انگلیسی در دنیا از سیستم آموزشی خاص و معتبری برای امتحان گرفتن استفاده می کنند که در آن سعی شده هیچ گونه خطایی صورت نگیرد.همچنین این آموزشگاه ها آزمون های شبیه سازی با آزمون های آیلتس و تافل در نظر گرفته شده که به طور پی در پی از زبان آموزان گرفته می شود وآن هارا با آن آزمون ها آماده می کند. اینکه تا الان درحال مطالعه و استفاده از این مقاله اید یعنی علاقمند به شرکت در آزمون های تافل هستید پس با استادآموزهمراه باشید تا 5آموزشگاه تافل اصفهان در سال 1401 را در اختیار شما قرار دهیم.

1_آموزشگاه تافل خبازیان

اگر به دنبال دست یابی به هدف نهایی تانه با بهرین کیفیت وآسان ترین راه هستید آموزشگاه تافل خبازیان میتواند به شما کمک کند تا در زمان کم بازدهی بالایی از زبان داشه باشید و به همین دلیل این آموزشگاه میتواند بهترین انتخابتان باشد. در بین آموزشگاه تافل اصفهان این آموزشگاه یکی از معتبر ترین و مشهورترین آنهاست که هر زبان آموز و استادی آن را می شناسد.این آموزشگاه توسط استادان کارآزموده و حرفه ایی اداره می شود وبرای مشتاقان زبان یک مکان فوق العاده می باشد. آموزشگاه تافل خبازیان دوره های مقدماتی ، متوسط و حرفه ایی به صورت فشرده مهیا کرده است که به صورت کلاس های گروهی و نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می کند. محمدجواد خبازیان که حدود 15 سال سابقه آموزش و تدریس حرفه‌ای در این رشته را دارد، با تاسیس این موسسه آموزش زبان در استان اصفهان توانسته است کمک قابل توجهی و بزرگی به پیشرفت دانش آموختگان این استان نماید که روند پیشرفت این آموزشگاه کاملا مشود است. ابن آموزشگاه با استفاده از روش های نوین و خلاقانه و حرفه ایی فرصتی برای زبان آموزان فراهم کرده است که به توانند با سریع ترین زمان ممکن با نمره عالی فارغ التحصیل بشوند. همچنین این را باید نیز مدنظر دانست که پشتکار فردی و تلاش پی درپی زبان آموزان نیز کم تاثیر ندارد و نیازمند به اراده ی قوی می باشند. آدرس آموزشگاه: اصفهان، دروازه شیراز، چهارباغ بالا، بعد از چهارراه نیک بخت، روبروی اداره تعاونی برق، مجتمع اداری سعادت، طبقه 2، واحد4 تلفن تماس: 031 3265 8837 2- آموزشگاه زبان گاما اگر بدنبال سریع تر به نتیجه رسیدن در کمترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی و عملکرد هستید بدون شک آموزشگاه زبان گاما در اصفهان اولین انتخاب شما خواهد بود . آموزشگاه زبان گاما نه تنها در شهر اصفهان ، بلکه در کل کشور پاسخگوی نیاز زبان آموزان گرامی است . معمولا دربین آموزشگاه تافل اصفهان گاما انتخاب اول زبان آموزان است و همچنین این مرکز در تهران و شیراز نیز شعبه هایی نیز دارد . نمونه دلایلی که انتخاب اول همه ی افراد گاما می باشد می توان گفت که این آموزشگاه شامل قوی ترین سیستم های کوتاه مدت آموزشی آیلتس ، کلاس های آموزش یوس , آموزش زبان های انگلیسی آلمانی ترکی استانبولی و سایر زبان ها و سایر خدمات دیگر را دارا می باشد. گاما یک شعار تبلیغاتی نیز دارد که میگوید: گاما رسیدن به اهداف شما را تضمین میکند و تا رسیدن به آن شما را تنها نمی گذارد آدرس موسسه گاما در اصفهان: میدان برج شیخ صدوق جنوبی ابتدای کوچه ۳ تلفن آموزشگاه: ۰۳۱۳۶۶۹۱۳۶۷ ۰۹۱۹۹۰۹۹۶۹۰

3- آموزشگاه زبان نیکان

یکی دیگر ازآموزشگاه تافل اصفهان که سابقه ی آموزشی درخشانی دارد را میتوان آموشگاه زبان نیکان نام برد که دارای کلاس ها و دوره ای آموزش تخصصی زبان و تافل برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان می باشد. کلاس‌های این مجموعه به‌صورت ترمیک برای مشتاقان به زبان‌آموزی و آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی آیلتس و تافل و غیره برگزار می‌گردد. مه دوره ها آموزشی نیکان توسط استادان و دبیران کارآزموده و جرب اجرا می شود که شماربه هدف نهایتان نزدیک و نزدیک تر می کند.اساتید سابقه‌ی سال‌ها تدریس حرفه‌ای دارند و خود جزو نفرات برتر دانشگاهی و دانش‌آموخته‌ی زبان هستند. آدرس آموزشگاه : اصفهان، خیابان آزادی، به سمت برج، موسسه مهر آیین نیکان تلفن تماس: ۰۳۱۳۶۶۸۸۴۰۶ – ۰۳۱۳۶۷۰۱۵۸۰ – ۰۹۱۳۳۱۸۷۳۵۷

4- آموزشگاه زبان کوثر

در حال حاضر آموزشگاه فرهنگی هنری کوثر نسبت به دیگر آموزشگاه تافل اصفهان با تکیه بر کادر مجرب و محیطی آرام و امکانات مناسب و سیستم های آموزشی قوی و چیشرفته ایی را به منظور تحقق اهداف خود که همان آموزش با بهترین کیفیت است برای هنرجویان خود مهیا کرده است . این آموزشگاه یک شعار معروف دارد که توانسته دوره های آموزشی موفقی را در زمینه های آیلتس , تافل و زبان های خارجی متنوع ارایه دهد. آموزش زبان يك بايد است و ما آنطور كه بايد آن‌را آموزش می دهيم آدرس آموزشگاه:
  • آدرس شعبه ۱ : مطهری غربی حد فاصل پل فلزی و پل شیری، شماره ۱۴۸ / تلفن : ۰۳۱۳۲۳۶۱۲۷۳
  • آدرس شعبه ۲ : بزرگمهر- ابتدای هشت بهشت غربی -کوچه ویس و رامین – پلاک ۲۱ / تلفن : ۰۳۱۳۲۶۷۹۱۸۲

5- آموزشگاه زبان های خارجی زبان سرا

یکی از بهترین و معتبر ترین آموزشگاه تافل اصفهان را میتوان آموزشگاه فرهنگی زبان سرای اصفهان نام برد که از سال 1379 آموزش های خود را آغاز کرد. دلایلی که این آموزشگاه جز برترین ها می باشد :
  • با بهره گیری از اساتید زبردست و حرفه ایی
  • داشتن کادر مجرب و توانمند برای پاسخگویی به سوالات شما
  • سابقه ی درخشان و طولانی با تجربه
  • دوره های فشرده ایی آموزشی
  • برگزاری آزمون های شبیه سازی شده به تافل و ایلتس
این موسسه در جهت شناخت نیازهای حال و آتی زبان آموزان و اهتمام جهت افزایش میزان رضایتمندی آنها است . در این موسسه سعی شده از نیروی انسانی جوان ، مجرب ، کارامد و بروز استفاده شود .
  • آدرس :اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهارراه رزمندگان، شماره ۲۴۶
  • تلفن :۰۳۱۳۴۴۰۹۷۰۱

6_موسسه آموزشی عالی صدر

موسسه آموزشی عالی صدر در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه آموزش انواع زبان­های خارجی ( انگلیسی عربی فرانسوی ...) آغازکرده است . موسسه خدمات مرتبط از جمله برگزاری کارگاه­ها و تور وسفرهای آموزشی را نیز آغاز نموده است . موسسه با استفاده از تجربه­ بزرگان آموزش و پویایی جوانان کارشناس توانسته راهی سخت طولانی را در زمانی کوتاه و آسان سپری کند و امروز در آموزش زبان به عنوان مرکزی تاثیر­گذار و صاحب سبک قلمداد شود. آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، ابتدای خیابان نیکبخت تلفن تماس : ۰۳۱۳۶۶۴۰۳۰۰ دوستان شما نیز اگر در استان های دیگر به دنبال یک آموزشگاه معتبر می گردند میتوانند در استادآموز نمونه های یک آموزشگاه زبان ممتاز را پیدا و پس از سنجش و برسی آن آموزشگاه خود را انتخاب کنند.